⚡️ Yangi Oʻzbekistonning isteʼdodli yoshlari!
Sizlarni “Oʻzcharmsanoat” uyushmasi, Oliy va oʻrta maxsus taʼlim vazirligi, hamda Toshkent toʻqimachilik va yengil sanoat instituti tashabbusi bilan tashkil etilayotgan “UzCharmStyle-2021” Respublika koʻrik tanloviga taklif etamiz!
Mazkur tanlov moda olamining soʻngi yangiliklari bilan tanishish, xalqaro podiumlarga chiqish va orzuingizga erishish uchun keng imkoniyat yaratadi.
Tanlov ikki bosqichda boʻlib oʻtadi.
Saralash jarayonlari joriy yilning 25-sentyabridan 25-oktyabrigacha davom etadi. Birinchi bosqichda ishtirok etish uchun Toshkent toʻqimachilik va yengil sanoat institutining rasmiy saytidan (http://web.ttyesi.uz/) roʻyxatdan oʻting va oʻzingiz haqingizdagi maʼlumotlar hamda ijodiy ishlaringizni quyidagi +998 90 134 08 88 raqamiga Telegram ijtimoiy tarmogʻi orqali yuboring.
Saralashdan oʻtgan yoshlar 2021-yilning 9-11-noyabr kunlari ikkinchi bosqichda ishtirok etadi.
“UzCharmStyle-2021” Respublika tanlovida ishtirok eting. Charm-poyabzal tarmogʻi rivojiga oʻz xissangizni qoʻshing.
"UzCharmStyle-2021”da ishtirok etuvchi yoshlar uchun yana bir yangilik. Tanlovda charm-poyabzal tarmogʻidagi yetakchi korxonalar ishtirok etib, yosh dizaynerlar bilan hamkorlikda ishlash boʻyicha shartnomalar ham imzolanadi.
Yettita yoʻnalishda gʻoliblikni qoʻlga kiritib, diplom va qimmatbaho sovgʻalarga ega boʻling.
Gran pri sovrindorlari esa “Oʻzcharmsanoat” uyushmasi tomonidan taqdim etilgan xalqaro podium va koʻrgazmalarda bepul ishtirok etish yoʻllanmasini qoʻlga kiritadi.

⚡️ Талантливая молодежь Нового Узбекистана!
Приглашаем Вас принять участие в Республиканском конкурсе UzCharmStyle-2021, организуемом Ассоциацией «Узчармсаноат», Министерством высшего и среднего специального образования и Ташкентским институтом текстильной и легкой промышленности!
Этот конкурс открывает широкий спектр возможностей познакомиться с последними новостями индустрии моды, выйти на международные подиумы и осуществить свои мечты.
Конкурс будет проходить в два этапа:
Отборочный тур продлится с 25 сентября по 25 октября. Для участия в первом этапе зарегистрируйтесь на официальном сайте Ташкентского института текстильной и легкой промышленности (https://web.ttyesi.uz/) и отправьте информацию о себе и творческие работы по мессенджеру Telegram на номер +998 90 134 08 88.
Участники, успешно прошедшие отборочный тур, будут демонстрировать свои изделия во втором – финальном этапе конкурса, который состоится 9-11 ноября текущего года.
Участвуйте в Республиканском конкурсе UzCharmStyle-2021. Внесите свой вклад в развитие кожевенно-обувной отрасли Узбекистана!
Еще одна новость для молодых людей: в конкурсе UzCharmStyle-2021 также примут участие ведущие компании кожевенно-обувной отрасли нашей страны, будут подписаны соглашения о сотрудничестве с лучшими молодыми дизайнерами.
Конкурс будет проходить по семи номинациям, принимайте активное участие и выигрывайте дипломы, а также ценные призы!
Обладатели Гран-при получат возможность при поддержке Ассоциации «Узчармсаноат» бесплатно посетить международные подиумы и выставки.