“Oʻzcharmsanoat” uyushmasi a'zolari boʻlgan korxonalar rahbarlari diqqatiga!
11 noyabrdagi 4-son qaroriga muvofiq  “Oʻzcharmsanoat” uyushmasi a'zolarining navbatdan tashqari umumiy yigʻilishi videokonferens aloqa, shuningdek toʻgʻridan-toʻgʻri ishtirok etish orqali 2024 yilning
25 noyabr kuni soat 15-00da Toshkent shahri, Shota Rustaveli koʻchasi,
8-uy manzilidagi “Oʻzpaxtasanoat” ilmiy markazi binosining majlislar zalida oʻtkaziladi.
Umumiy yigʻilishning kun tartibi quyidagi masalalardan iborat:
1. Sanoq komissiyasi a'zolari soni va shaxsiy tarkibini tasdiqlash.
2. Uyushma ijro etuvchi apparatining hamda Charm-poyabzal sohasini rivojlantirish va qoʻllab-quvvatlash jamgʻarmasining 2024 yil uchun xarajatlar smetasini koʻrib chiqish va ma'qullash.
3. Uyushma Boshqaruv raisini saylash.
4.  Uyushma Boshqaruv a'zolarini tayinlash.
Umumiy yigʻilishda ishtirok etuvchilardan oʻz pasportlarini Sanoq komissiyasi a'zolariga koʻrsatishlari, agar vakil ishtirok etadigan boʻlsa, ushbu vakil nomiga yuridik shaxs nomidan yigʻilishda ishtirok etish huquqini beruvchi oʻrnatilgan tartibda rasmiylashtirilgan Ishonchnomani Uyushmaning +99893 399 00 44 raqamli telegramm kanali orqali taqdim etishlari soʻraladi.
Yigʻilish ishtirokchilari yigʻilishga video konferens aloqa (VKA) tizimiga ulanish orqali yoki yigʻilish oʻtkaziladigan joyga shaxsan kelish orqali ishtirok etishlari mumkin.

Внимание руководителям предприятий, входящих в ассоциацию «Узчармсаноат»!
В соответствии с решением №4 от 11 ноября внеочередное общее собрание членов ассоциации «Узчармсаноат» состоится в 2024 году посредством видеоконференцсвязи, а также при непосредственном участии.
25 ноября в 15:00, улица Шота Руставели, город Ташкент,
Оно пройдет в зале заседаний научного центра «Узпахтасаноат» по адресу 8.
В повестку дня общего собрания включены следующие вопросы:
1. Утверждение количественного и персонального состава членов переписной комиссии.
2. Рассмотрение и утверждение сметы расходов исполнительного аппарата Союза и Фонда развития и поддержки кожевенно-обувной промышленности на 2024 год.
3. Избрание Председателя Совета Ассоциации.
4. Назначение членов Совета Ассоциации.
Участников общего собрания просят предъявить членам переписной комиссии свои паспорта, а в случае участия представителя - предъявить выданную в установленном порядке доверенность, дающую право участвовать в собрании от имени юридическое лицо, через Telegram-канал Ассоциации +99893 399 00 44.
Участники собрания могут принять участие в собрании, подключившись к системе видеоконференцсвязи (ВКС) или придя к месту проведения собрания лично.