“Oʻzcharmsanoat” uyushmasi kengashi qarori bilan Farxod Xasanovich Nurmuxamedov "O‘zcharmsanoat" uyushmasi raisi vazifasini bajaruvchi lavozimiga tasdiqlandi
18.03.2024
Shu munosabat bilan bugunga qadar “Oʻzcharmsanoat” uyushmasi raisi oʻrinbosari lavozimida faoliyat koʻrsatib kelgan Farxod Xasanovichni yangi lavozimiga oʻtishi munosabati bilan Uyushma markaziy apparatida tayinlov marosimi boʻlib oʻtdi.
Tadbirda Oʻzbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi, “Oʻzcharmsanoat” uyushmasi kengashi rahbariyati va Uyushma xodimlari ishtirok etdi.
Farxod Xasanovichni Uyushma xodimlari va koʻp sonli tadbirkorlarimiz nomidan samimiy muborakbod etamiz. Davlat rahbari tashabbusi va ezgu gʻoyalari asosida olib borilayotgan islohotlarda, charmsanoat tarmogʻini yanada rivojlanitirish yoʻlidagi faoliyatida ulkan zafarlar va muvaffaqiyatlar tilaymiz!

Решением правления ассоциации «Узчармсаноат» Нурмухамедов Фарход Хасанович утвержден исполняющим обязанности председателя ассоциации «Узчармсаноат».
18.03.2024
В связи с этим в центральном аппарате Ассоциации состоялась церемония назначения Фархода Хасановича, который до сегодняшнего дня занимал должность заместителя председателя ассоциации «Узчармсаноат».
В мероприятии приняли участие Кабинет Министров Республики Узбекистан, руководство правления ассоциации «Узчармсаноат» и сотрудники ассоциации.
От всей души поздравляем Фархода Хасановича от имени сотрудников Ассоциации и большого числа наших предпринимателей. Желаем больших побед и успехов в реформах, проводимых на основе инициативы и благородных идей главы государства, в дальнейшем развитии отрасли кожевенной промышленности!